Wayfarer slnečné okuliare na Slovensku

Wayfarer okuliare sa na Slovensku objavili až v roku 1990, išlo o okuliare s priehľadnými šošovkami (sklami).

 V tomto roku nás však retro vlna  okuliarov Wayfarer zasiahla naplno a štýl 80. rokov je späť. Najpredávanejšími okuliarmi v minulom roku sa na Slovensku stali okuliare Wayfarer Ray Ban. Cez zimu a jar sa väčšej obľube tešili  okuliare Wayfarer - číre avšak s príchodom slnka vychádza na trh retro klasika – slnečné okuliare Wayfarer.

Slnečné okuliare Wayfarer sú pretrvávajúca klasika medzi slnečnými okuliarmi. Wayfarer okuliare a ich dizajnové modely sú každým rokom viac preferované a neustále pribúdajú nové modely a farebné prevedenia. Slnečné okuliare Wayfarer RayBan sú jednoducho "in"!

Všade vo svete nosia slnečné okuliare Wayfarer značky Ray Ban herecké aj spevácke celebrity a veľkého záujmu sa tešia aj medzi mladými ľuďmi. Stali sa nepostrádateľnou súčasťou geek štýlu (intelektuálne štýl) a nezaobídu sa bez nich ani tzv. Hippsteri (čo sú najmä študenti umeleckých škôl).

V našom internetovom obchode nájdete horúce NOVINKY okuliarov Wayfarer RayBan za najlepšie ceny!

Wayfarer okuliare sú o niečo menšie ako  Ray-Ban Original Wayfarer. Rám je zaujímavo sfarbený do modrého gradálu. Kvalitné šošovky sú modrosivé a gradálne. Majú polarizačnú úpravu, ktorá dopraje Vašim očiam lepšie videnie a komfort.

Slnečné okuliare Wayfarer RB 2140QM 1152N5 sú horúcou novinkou na trhu. Priťahujú nielen svojim známym a populárnym tvarom rámu, ale najmä sú potiahnuté kožou čiernej farby. Šosovky sú tmavozelenej farby, upravené polarizačným filtrom, ktorý dopraje Vašim očiam lepšie videnie.

RB 2140 Wayfarer slnečné okuliare sú v histórii štýlovo najznámejšie medzi slnečnými okuliarmi. Ray-Ban Wayfarer majú zreteľný tvar, ktorý je spojený s tradičným logom Ray-Ban napísaným na tvarovaných straničkách. RayBan Wayfarer sú k dispozícii v širokej farebnej škále, čo dovoľuje nositeľom vyjadriť svoj vlastný štýl a osobnosť cez tento nezameniteľný vzhľad.

Originál Wayfarer slnečné okuliare v modernom farebnom prevededí. Farba rámu je z vonkajšej strany čierna a z vnútornej azúrova. Sklá sú v prevedení svetlomodrého grandálu.