Dioptrické okuliare Ray-Ban, ktoré musíte mať

Dioptrické okuliare nemusia byť vždy fádne a len nutná pomôcka slúžiaca na korekciu vášho zraku. My v Optique razíme heslo, že dioptrické okuliare sú súčasťou vašej osobnosti a perfektným módnym doplnkom. Práve preto pre vás vždy vyberáme tie najštýlovejšie kúsky, ktoré idú ruka v ruke s módnymi trendmi a to okuliare Ray-Ban určite sú.

Dioptrické okuliare Ray-Ban, ktoré musíte mať

Okuliare Ray-Ban HavanaTieto dizajnové okuliare Ray-Ban sú v ponuke už roky a stále je to jeden z najpredávanejších modelov. Okuliarové rámu sú unisex, ľahko retro a pripútavajú na seba nemalú pozornosť. Tento typ rámov pristane najmä oválnym a hranatějším tváram a skvele dotiahne každý ležérny aj klasický outfit.

Okuliare Ray-Ban Club MasterDizajnové dioptrické okuliare Ray-Ban Club Master v retro štýle sedemdesiatych rokov, sú hitom už niekoľkú sezónu. Okuliarové rámy sú vyrobené z  plastu s decentným zlato-strieborným kovom, čo im dodáva veľmi nevšedný, ale zároveň elegantný vzhľad. Hodia sa ako pre ženy, tak pre mužov, ktorí vyhľadávajú žhavé módne trendy.