Filter

Dioptrické okuliare Ray-Ban

Dioptrické okuliare Ray-Ban sú zárukou tej najvyššej kvality použitých materiálov aj tvarov. Osvedčené modely Wayfarer sú k dispozícii v celej rade farieb a variantov rámu.

Dnešné okuliare a okuliarové rámy neslúžia výlučne pre korekciu zraku, ale používajú sa aj ako módny doplnok, ktorý vyzdvihuje vašu osobnosť a štýl.

Značkové dámske okuliarové rámy sú tou najjednoduchšou a najkrajšou cestou, ako oživiť svoju tvár a doplniť svoj módny štýl o krásne dámske dioptrické okuliare.

Okuliarové rámy

V našej kolekcii nájdete okuliarové rámy pre každého. Na výber máte jednoduché tvary, kreatívne, farebné, plastové, kovové, kombinované, titánové a to samozrejme v rôznych veľkostiach.

Retro dioptrické okuliare

Retro modely sa teraz nosia aj u nás. Retro dioptrické okuliare si obľúbila predovšetkým mladšia klientela. Okuliarové rámy Ray Ban sú toho jasným dôkazom. 

Dámske okuliare Ray-Ban

Naša ponuka obsahuje dámske okuliare Ray-Ban v mnohých variantoch, z ktorých si určite vyberiete. Či už si vyberiete ktorýkošvek model, jedno máte zaručené- získate nielen kvalitnú ochranu zraku ale aj modený neprehliadnuteľný look.

V ponuke značky Ray-Ban nenájdete len dámske okuliare, pretože väčšina modelov je vhodná pre mužov aj ženy. Milovníci klasických tvarov známych u slnečných okuliarov typu Wayfarer, Clubmaster a iných si zaručene nájdu aj svoj obľúbený kúsok v podobe dioptrických okuliarov.